אוהל אבלים

אוהל אבלים

 

אוהלים להשכרה

 

– התקנה ופירוק מהירים של האוהל

– אטום לגשם

– אפשרות לציוד נלווה

 -ללא צורך בעמודי תמך במרכז

– כולל קירות עם חלונות

 

בבית בדרך כלל אין מספיק מקום לכל האנשים שיגיעו במהלך השבוע, לכן יש צורך לקיים את השבעה מחוץ לבית. אך כאן עולות כמה שאלות:
מה אם יהיה חם מדי? מה אם יהיה קר מדי? מה נעשה אם ירד גשם?

מזג האוויר יכול להיות קיצוני בקיץ ובחורף ולא צפוי בעונות המעבר. לכן חשוב להתייחס לבעיות אלו כדי ליצור שבעה מכובדת ונעימה ולמנוע עגמת נפש מיותרת

הפתרון לבעיות אלו הוא הקמת אוהל אבלים

את האוהלים שלנו ניתן להקים על כל משטח, האוהלים אטומים למים ויכולים להיות בעלי קירות עם חלונות

את הקירות ניתן לפתוח בקלות במקרה הצורך ללא כל ידע מוקדם ולקבל למעשה סוכת אבלים.

את האוהל ניתן לחמם או לקרר במגוון צורות, הקמתו לא אורכת זמן רב מדי וניתן להקים אותו במגוון גדלים. 

אנו מחזיקים באוהלים איכותיים וחזקים בפריסה ארציתהאוהלים מאפשרים יצירת חלל גדול במרכז ללא עמודי תמך בתוך האוהלדבר זה מאפשר ניצול מקסימלי של המרחב תוך שמירה על בטיחות האנשים שבפנים האוהל.

מתן מענה מהיר, הכל במקום אחד

בנישה ציוד לאירועים אנו מבינים את הקושי שבארגון שבעה בשעת האבל ובזמן הקצר שיש לעשות זאת, לכן אנו ערוכים לתת לכם מענה מהיר ויעיל לכל הדברים הנחוצים לעריכת שבעה מכובדת. התקשרו עכשיו למספר 050-7992210 ונציג מטעמנו יתאים עבורכם את האוהל המתאים ביותר, מבלי שתידרשו להתעסק עם מספר ספקים של השכרת ציוד לאירועים ומבלי לבזבז זמן יקר מזמנכם.

ציוד משלים

בנוסף לאוהל שהוא הפריט העיקרי יש גם ציוד משלים אשר לרוב משמש אוהלים לשבעה כמו שולחנות וכסאות, תאורה, פתרונות חימום וקירור, מפות, פלטות חימום ועוד… אנו בנישה ציוד לאירועים מחזיקים ציוד איכותי וערוכים לספק לכם ציוד לכל חלקי הארץ תוך ליווי אישי ואדיב משלב התכנון ועד להקמת האוהל ופרישת כל הציוד והתקנתו במקום. התקשרו אלינו וספרו לנו מה אתם צריכים.

לבירורים נוספים מלאו פרטים:

רוצה להשכיר ציוד?

לחץ כאן לפרטים נוספים

מחפש להשכיר ציוד לאירוע?

קבל הצעה משתלמת:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני