השכרת הצללות

בארץ ישראל השמש הקופחת היא חלק בלתי נפרד מחיינו. שמש זו יוצרת לא רק חום רב מפניו נרצה להתגונן אלא גם מייצרת סכנה בריאותית לעור שלנו. השכרת הצללות לאירועים בשטחים פתוחים תאפשר לכל קבוצת אנשים ליהנות מצל גם בימי הקיץ החמים ביותר. כעת תוכלו ליצור תנאים נוחים עבור כל אירוע שתרצו לקיים באוויר הפתוח או בגינת הבית, ליהנות מן השהות שלכם לצד בני משפחה וחברים, לאכול ממיטב המטעמים שהבאתם אתכם, לרקוד לצלילי מוסיקה טובה ולציין בנחת ובנוחות את יום השמחה שלכם.

 

השכרת הצללות לכל סוגי האירועים 

ההצללות נועדו לחודשי הקיץ בלבד ואינן נותנות פתרון לחורף. כיום יש מגוון הצללות מהן תוכלו לבחור כאשר לרוב מדובר ביריעת בד רחבה אשר נמתחת באוויר ומכסה שטח ניכר, זאת בהתאם לרצונכם. את גודל היריעה יש לבחור בהתאם לכמות הקהל הצפוי ובהתאם למספר אזורי הצל בהם הנכם מעוניינים. ניתן לרכז את כל הנקודות שדורשות צל באזור אחד או שניתן לפזר אותם על פני מספר מקומות מה שידרוש מכם להביא יותר הצללות. מה מאפיין את ההצללות ?

  • הבד יהיה לרוב בד לייקרה
  • רשתות הצל יכולות להגיע עם שכבה אחת או עם שכבה כפולה
  • לכל רשת צל יש אחוז הצללה אחר כאשר אחוז זה נע לרוב בין 70%-90%
  • ישנן רשתות המגיעות עם חיזוק שמשונית PVC, טבעות פליז, חבלי חיזוק ועוד. דברים אלה עוזרים לקשור את הצילה בקלות, לשמור על המתח שלה ועל עמידותה במהלך המתיחה.
  • ניתן להזמין רשתות בצבעים שונים כאשר הנפוצים הם בצבעי לבן, קרם, כחול, ירוק ושחור. כל צבע נותן אחוז הצללה אחר כאשר ההצללה השחורה נותנת את ההצללה הרבה ביותר.

 

 

השכרת הצללות - דוגמה לצילייה

 

פתרונות ההצללה של נישה

על מנת לקבל פתרונות הצללה באיכות הגבוהה ביותר לאירוע הקרוב שלכם פנו כעת אל נישה ציוד לאירועים. נשמח לסייע לכם בבחירת ההצללה הטובה ביותר לאירוע שלכם ולהשכיר לכם ציוד משלים דוגמת גנרטורים, מקררים, תאורה, הגברה, ריהוט ועוד.

לבירורים נוספים מלאו פרטים:

רוצה להשכיר ציוד?

לחץ כאן לפרטים נוספים

מחפש להשכיר ציוד לאירוע?

קבל הצעה משתלמת:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני