השכרת כסאות לאירועים

כל מקום אשר כולל התכנסות של אנשים זקוק לכיסאות ישיבה עליהם יוכלו האורחים לנוח. כמו כן בשלבים מסוימים של האירוע מקובל כי האורחים יושבים ולצורך כך הם זקוקים לכיסאות טובים ונוחים. השכרת כסאות לאירועים תפתור את נושא הישיבה עבורכם ותאפשר לכם לבחור מתוך מספר סוגי כסאות בהתאם לאופי האירוע.

 

במידה ומדובר באירוע חברה במהלכו הקהל יושב רוב הזמן הרי שמומלץ להשקיע בכיסאות נוחים ומכובדים אשר יתאימו לקהל המבוגר שיגיע לאירוע. במידה ומדובר בבר מצווה או חתונה במהלכם המטרה היא שהקהל ירקוד ויסתובב ברחבי המתחם הרי שניתן לבחור בכיסאות פשוטים יותר אשר ישמשו לישיבה לפרק זמן קצר.

 

שירותי השכרת כסאות לאירועים

 

השכרת כסאות לאירועים תחת כיפת השמיים 

בעוד הכיסאות לאירועים משמשים אתכם בעיקר לרגעים בהם תרצו לנוח או לאכול משהו לצד השולחן הרי שציוד אחר משמש אתכם מתחילת האירוע ועד סופו ובלעדיהם האירוע לא יוכל להתקיים. אחד הברגים המרכזיים של אירוע תחת כיפת השמיים הוא הגנרטור אשר מספק חשמל לכל המכשירים החשמליים הדרושים לקיום האירוע. מכשירים אלה כוללים :

  • מקררים
  • פלטות חימום / פלנצ'ה
  • קומקום
  • פטריות חימום ומפזרי חום
  • מאווררים, מצננים ומערפלי מים
  • תאורה
  • רמקולים

 

על הגנרטור להיות יציב וחזק דיו על מנת לספק את כל החשמל הדרוש לאירוע. כל מכשיר חשמלי צורך מתח שונה ויש לתכנן מראש את כמות המכשירים בהם תשתמשו על מנת להבין מהו המתח הדרוש לתפעול האירוע. בהתאם לכך תוכלו להשכיר את הגנרטור הנכון עבורכם.

 

אירוע ביתי

השכרת ציוד אינה חייבת להיות עבור אירוע בטבע בלבד. כיום ניתן להשכיר ציוד גם עבור גג ביתכם או הגינה הפרטית. כך תוכלו להשלים כל סוג ציוד שחסר לכם ולארח את האורחים בסביבה נעימה וביתית בלי המאמצים הלוגיסטיים שקשורים באירוע חוץ. אם ביתכם אינו מאפשר זאת ניתן להביא את הציוד גם למגרשים ורחבות עירוניות או לאזורי תעשיה בהם תחליטו לקיים את האירוע.

 

לבירורים נוספים מלאו פרטים:

רוצה להשכיר ציוד?

לחץ כאן לפרטים נוספים

מחפש להשכיר ציוד לאירוע?

קבל הצעה משתלמת:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני