יריד מכירות

יריד מכירות

למקסם אירוע עסקי

המרכיב החשוב ביותר באירועי מכירה הוא מרכיב האוירה בין אם מדובר בשוק חקלאי, מכירה מחוץ לחנות או יריד. המטרה של כל אירוע כזה הוא למכור או לתת פלטפורמת מכירה למגוון דוכנים שונים ולכן כדי שיהיו מכירות רבות ככל האפשר אנחנו צריכים לחשוב:

איזה אוירה אנחנו רוצים ליצור באירוע? האם אנחנו רוצים תחלופה רבה של לקוחות כמו בשוק חקלאי ? הם אנחנו רוצים שהקהל ישאר לפרק זמן ארוך יותר ויקנה תוך כדי האירוע אוכל ושתיה? ועוד… כל השאלות האלו מתבטאות בסוג הציוד אותו נרצה באירוע וכמובן שיש חשיבות לצורת הסידור.

השכרת ציוד לירידים

תכנון האווירה ביריד המכירות

השכרת הציוד המתאים

הנסיון הרב שצברנו בסוגים שונים של אירועי מכירה נותן לנו יתרון גדול בתכנון ובביצוע של האוירה באירוע בעזרת הציוד הרב והמגוון שלנו. אנחנו נשמח לתכנן ביחד אתכם כדי למקסם את המכירות שלכם באירוע. הבסיס להצלחה באירועי מכירה הוא הנוחות של הקונים – אם יהיה חם ולא יהיה פתרון לחום כמו הצללות או מאווררים או לחילופין יהיה גשום וקר ולא יהיה אוהל הקונים לא יהיו מרוכזים בקניה או במצב הגרוע יותר יעדיפו לא להגיע, גם אם אתם מוכרים את המוצרים הטובים ביותר. לכן, לפני שאתם מתחילים לתכנן אירוע מכירה התקשרו אלינו ונעזור לכם לבנות אירוע מושלם שפותר את כל המגבלות וממקסם את היתרונות

 

 

לבירורים נוספים מלאו פרטים:

רוצה להשכיר ציוד?

לחץ כאן לפרטים נוספים

מחפש להשכיר ציוד לאירוע?

קבל הצעה משתלמת:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני