ציוד לאירועים להשכרה

פעמים רבות נרצה לקיים אירוע תחת כיפת השמיים ולשם כך נצטרך ציוד לאירועים להשכרה. אירוע כזה יכול לציין יום מיוחד בחיינו כמו חתונה או יום הולדת, יום מיוחד בחיי קרובי משפחתנו כמו יום גיוס או חתונת זהב של ההורים, יום מיוחד בתוך החברה שאנו עובדים בה בו אירוע השקה או הרמת כוסית לכבוד החג ועוד. את כל האירועים הללו ניתן לקיים כמובן גם באולם או גן אירועים, אך עבור רבים הרעיון של לעשות אירוע בטבע הפתוח או על חוף הים הינו קורץ יותר. יש משהו אינטימי ומשוחרר יותר כאשר מקיימים אירוע בטבע וחובבי הטיולים בוודאי ישמחו לקיים את האירוע הקרוב בפינת חמד שהם מכירים בארץ.

 

איך לבחור ציוד לאירועים להשכרה ?

בחירת הציוד צריכה להיעשות בהתאם למספר פרמטרים אותם יש לקחת בחשבון טרם האירוע :

  • כמות הנוכחים – כמות הנוכחים תשפיע על גודל האוהל והציליה שתצטרכו, על כמו הכיסאות והשולחנות, על סידור השולחנות, כמות הקייטרינג ועוד. תמיד מומלץ לקחת בחשבון שיגיעו מעט יותר אנשים מהצפוי על מנת שלא יהיה חוסר.
  • מיקום – יש להבין מהו תוואי השטח בו יתקיים האירוע ולהיערך בהתאם לכך מבחינת ציוד. כמובן שיש לקחת בחשבון גם את מזג האוויר ואז הצורך להתגונן מפני גשם / שמש.
  • סוג האירוע – עבור אירועים רשמיים יותר יש לבחור בריהוט ועיצוב רשמי יותר בעוד באירועי יום הולדת ניתן להביא יותר פינות ישיבה נוחות כמו פופים, ערסלים ומחצלות.
  • תקציב – הדבר שמשפיע יותר מכח על סוג הציוד שתזמינו ועל כמות הציוד.

 

צילייה כחלק מציוד לאירועים להשכרה

 

השכרת ציוד בנישה

את הציוד לאירוע הקרוב תוכלו להשכיר מחברת נישה ציוד לאירועים. החברה מחזיקה בציוד חדשני אשר עובר טיפול וניקוי לפני כל השכרה. החברה מקפידה על נהלי איכות קפדניים אשר מבטיחים כי הלקוח יקבל את התמורה הטובה ביותר לכספו במחיר תחרותי, זאת לצד ייעוץ מקצועי ושירות אדיב ואישי. את הציוד ניתן להשכיר גם עבור גינות פרטיות, גגות בתים, שטחי קיבוצים ועוד.

לבירורים נוספים מלאו פרטים:

רוצה להשכיר ציוד?

לחץ כאן לפרטים נוספים

מחפש להשכיר ציוד לאירוע?

קבל הצעה משתלמת:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני